هیچ‌وقت عادت نداشتم درس رو قبل امتحانا یا همون تو فرجه‌ها بخونم. از بچگی درسو میذاشتم برای شب امتحان، همین باعث میشد شب امتحان خیلی فشار بهم بیاد و یه نمره معمولی بگیرم. مثلا ترم پیش خیلی درس خوندم تو امتحانات، خیلی‌هم کم خوابیدم ولی نمره‌هام اصلا خوب نبودن! دلیلشم بدون شک اینه که تو طول ترم یا فرجه‌ها درس نخونده بودم. اما امسال دارم تو فرجه‌ها درس میخونم، یعنی دیروز یکم خوندم و امروزم خوب خوندم و البته یه سه چهار ساعت دیگ‌هم باید بخونم تا بتونم بگم امروز خوب خوندم. سخت ترین درس این ترم قطعا آمار ۲ عه، امروز رفتم از زیراکسی جزوشو گرفتم و قیافم اینجوری شد O_O واو چه خبرته آخه!!

خلاصه چاره‌ای نیست باید خوند. اولین امتحانم هفته بعد دوشنبست، تقریبا یه هفته وقت دارم برای فرجه، امیدوارم حداقل ۶تا درس از هشت‌تا رو تموم کنم.

این مدت که پست نمیذاشتم متاسفانه درس نمیخونم، وایکینگ‌ها رو تموم کردم، اصن تو فرجه‌ها حتی فیلم و سریال‌های داغون هم چشمک میزنن. همین چیزاست که فرجه رو دوست‌داشتنی میکه. ولی کاش این سه چهار روز رو درس میخوندم کاش! اما این هفته رو میخونم تا هفته بعد دوباره نگم ای کاش! والا

فعلا.

هفته ,خوندم ,فرجه‌ها منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

کلاس ما|دانشجویان زبان و ادبیات عرب دانشگاه تهران ورودی 1387 من و خدا معرفی کالا فروشگاهی ای ار سایبر آموزش تعمیرات لوازم خانگی (کولر گازی ، پکیج، داکت اسپلیت) فضای هوشمند آموزش و مشاوره آموزش تار و سه تار در تهران و کرج دل نوشته هایی برای نورون های آینه ای goharbastanesf